19.05.2022  09:19
Klassiekskursioonid
Klassiekskursioonid
Prindi

Põnevaid ja harivaid seiklusmatkasid korraldame juba 11 aastat. Viimastel aastatel on väga populaarseks osutunud meie seikluslikud reisipaketid koolidele. Oleme need liigitanud maa- ja veeteemaliseks.

Õpetlik kahepäevane Metsaseiklus Põhja-Kõrvemaal sisaldab õpetusi ning vajalikke ja praktilisi nippe igapäevaeluks läbi seiklusmängude ja -tegevuste. Omandatakse teoreetilisi ja praktilisi algteadmisi metsas olemisest, hakkama saamisest ning orienteerumisest loodusmärkide ja GPSi abil. Sest näiteks lõkketegemise oskus metsas samastub igapäevaelus praktilise tule oskusliku süütamisega koduses kaminas. Lisaks eelnevale ootavad lapsi meeskondlikud loogikamängud, vibu- ja softair-õhkrelvade lasketiirud, sõitmine ARGO amfiib-ATVl , lõkkeõhtu ja ööbimine köetavas sõjaväetelgis.

Kaasakiskuv Seikluslik päev Tammsaare mail Lõuna-Kõrvemaal on põnev ja tegevusrohke ühepäevane üritus, mis koosneb nii A. H. Tammsaare muuseumi külastusest Vargamäel, turvalisest veematkast rafting-kummipaatidel mööda Jägala jõge, off-road sõidust militaarveoautodel ning jalgsimatkast üle Kakerdaja raba. Päev lõpeb lõkkeõhtuga Simisalu looduskeskuses. Soovijaile võimaldame ööbimist köetavas sõjaväetelgis.

Kahepäevane Parveseiklus toimub Suurel Emajõel ja Emajõe-Suursoo kaitsealal. Liikumisvahendiks on motoriseeritud ja turvaline pontoonkatamaraani tüüpi matkaparv. Seda ise juhtides ja jõel iseseisvalt orienteerudes liigute seltskondlikult mööda vett, peatudes atraktiivses Emajõe-Suursoo looduskeskuses, väljudes Euroopa suuruselt kuuendale järvele Peipsile ning jõudes ööbimispaika, Parvemajja, kus ootavad teid soe tuba, õhtusöök, kanuud ja saun. Lisaks veel unustamatu päikeseloojang ning päikesetõus Emajõe-Suursoos, linnu- ja loomariigis, kus tsivilisatsioonist annavad märku vaid kauguses paistvad mobiilimastid.

Täpsema info mõlema seikluse kohta leiate linkide "METSASEIKLUS" ja "PARVEMATK EMAJÕEL" alt.

Kindlasti soovitame vaadata ka mõlema seikluse galeriisid, sest üks pilt räägib tihti rohkem kui tuhat sõna.

Kui te soovite aga veel põhjalikumat infot, siis helistage või kirjutage meile ja me saadame teile konkreetse hinnapakkumise koos kogu muu infoga.

© 2009 Veematkad OÜ| Aadress: Peterburi tee 46, 14115 Tallinn| Telefon: (+372) 511 0253| E-post: info@veematkad.ee