19.05.2022  07:37
kombineeritud loodusretk
kombineeritud loodusretk
Prindi

Kõrvemaa loodus on imeline aga tihtilugu on vaatamisväärsused „ tsivilisatsioonist"  nii kaugel, et jala oleks nendeni jõudmine enamusele inimestest liialt vaevaline või võtaks see lihtsalt mitu päeva aega. Seda aega aga enamusel meist paraku ei ole. 

 

Mis siis täpsemalt plaanis on?

Lühidalt öeldes kõikvõimalikud  ringsõidud loodusesse.

 

Olgu tegu siis kerge seminarijärgse „ajutuulutamise tiiruga" või pikema ringreisiga mööda Kõrvemaad.  Kuna paigaldame kastidele  spetsiaalselt tellitud PVC materialist akendega katted, siis ei ole ka talvine ringreis ülearu ekstreemne. Lisavarustusena paigutame masinatele külgvalgustuse mis muudab  looduse vaadeldavaks ka pimedal ajal.


Alates sellest kevadest pakume eriti mõnusa variandina kombineeritud ringsõitu Kõrvemaal mis sisaldab räätsamatka rabas.

 

Kummipaadimatka kas Soodla või Valgejõel

ja loomulikult ka pikniku kusagil sobilikus kohas.

Kokkuvõttes on kõik võimalik ja konkreetne programm saab koostatud vastavalt teie soovidele. Olgu siis sooviks paar lõbusat seltskondliku tundi looduses või pikk päev koos muheda giidi, pikniku, rabamatka, paadisõidu või millega iganes. Parema ettekujutuse saamiseks soovitame vaadata selle toote pildigaleriid.


Talvisel ajal  muudavad retke põnevamaks  programmi kuuluv lumeräätsa- või matkasuusaretki rabadesse ja muidu ligipääsmatutesse kohtadesse. Kindlasti kuulub programmi ka piknik. Ringsõit ilma lõkke, grillvorsti ja kuuma teeta jääks poolikuks. Kui lisada programmi  suur ( 60 m2) kaminaga sõjaväetelk ja välimööbel saaks seda retke nimetada isegi „ Jõulupeoks talvises metsas"

.

Grupi suurus: 20 – 60 inimest.

(Minimaalne grupi suurus  20 inimest.)

Hind: 30 - 60 eurot inimene. Oleneb ringsõidu pikkusest, programmis sisalduvaid vahenditest ( räätsad, kanuud, kummipaadid) ja grupi suurusest.

© 2009 Veematkad OÜ| Aadress: Peterburi tee 46, 14115 Tallinn| Telefon: (+372) 511 0253| E-post: info@veematkad.ee