18.01.2018  07:49
ATV safarid
ATV safarid
Prindi


Aeg: 12 kuud aastas.

Osalejate arv: 6 inimest. Tellides masinaid teisest ettevõttest lisaks, saame rajale saata 11 inimest. Veel suuremate seltskondade puhul saame pakkuda teile kombineeritud safarit, millel osalevad ka kuni 3 amfiib-ATVd. Maksimaalne osalejate arv oleks siis 26 inimest (iga amfiib mahutab kuni 5 reisijat).

Ürituse kestvus: 1 - 3 tundi

Toimumispaik: Kogunemiskoht Nelijärve Puhkekeskuses.

Safari algab Nelijärve Puhkekeskusest. Toimub instruktaaž ja osalejad täidavad omavastutuslepingud. Meie instruktor viib matkalised kurssi põhiliste sõiduvõtete ja ohutusnõuetega. Kui kõik sõitjad on valmis, stardime rajale. Olenevalt gruppi suurusest on teiega kaasas üks kuni kaks kogenud matkajuhti.
Teeme teile Nelijärve Puhkekeskuse ümbruse mägedes ja metsades kolm tundi kestva tiiru. Rada on piisavalt põnev ja vaheldusrikas. Juhul, kui kõik sujub, siis käiakse ära ka Jäneda krossirajal. Sõidukiirus ja raja raskusaste valitakse matkajuhtide poolt vastavalt teie reaalsetele sõiduoskustele. Kui need sõiduoskused on väga erinevad, siis soovitame teile pigem kombineeritud safarit, kus tava-ATVdega sõit oleks kombineeritud amfiib-ATVdega liikumisega. Täpsema info leiate vasakul asuva lingi alt "Kombineeritud safari".

Varustus: Meie poolt on safarilistele olemas kiivrid ja kindad. Halva ilma korral ka kummijoped ja -püksid. Vaatamata sellele peaks teie enda riietus ka safariks sobilik olema. Vaid väga külmal talvepäeval ei määri safari riideid. Ülejäänud ajal on kas mudane või tolmune. Seega soovitame safariks selga panna midagi sellist, mille määrdumine ei tekita teile stressi.
Kõige sobivamaks jalatsiteks on safaril kindlasti kummikud. Ka matkasaapad sobivad, aga kõrgema säärega kummikud on ikka paremad.

 

Hind: 1h   75.- eurot inimene

          2h   95.- eurot inimene

          3h  150.- Eurot inimene


Ā© 2009 Veematkad OƜ| Aadress: Peterburi tee 46, 14115 Tallinn| Telefon: (+372) 511 0253| E-post: info@veematkad.ee